|
|
Vullen
|
Doen we natuurlijk ook, Hiervoor hebben we twee L & W 450 compressoren en 26 buffercilinders ter beschikking
Wij vullen je duikflessen met de meest moderne apparatuur van L&W of het nu een normale 200 Bar vulling is (200=200) of je hebt graag 300 Bar het kan. De geleverde lucht wordt 3 x gefilterd voordat deze in je cilinder verdwijnt.
Om je fles gevuld te krijgen dien je echter wel een geldig brevet te kunnen overleggen voor gebruik van het mengsel dat je wenst. Ben je in opleiding voor een Nitrox of Trimix brevet breng dan een verklaring voorzien van naam, adres en telefoonnummer en een kopie van het brevet van je instructeur mee.
Duik je liever met Nitrox of Trimix? Ook hiervoor kun je bij ons terecht. Jij vraagt wij blenden.
Wij nemen dan contact met hem/haar op en indien alles klopt vullen wij je fles met het voor je cursus gevraagde gasmengsel.
|
|
|
|
|